AR15 DPMS L16 .223 s puškohledem Vortex Strike Eagle + základní upgrade 39.900,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 3.12.2020 07:35 Typ: Nabízím Kategorie: Dlouhé zbraně Od: Teodor Město: Brno

Dobrý den, prodám výše zmíněnou pušku, osazenou puškohledem Vortex Strike Eagle 1-6x24 letošní model s Vortex cantilever montáží a po upgradu základních prvků Jedná se o AR15 16’ hlaveň, 1:8. další detaily příp. poskytnu. Jsem první majitel, zbraň nová, koupená koncem září tohoto roku u českého prodejce. Vystříleno cca 350 ran standardní munice (S&B .223 FJM 55 grs), bez jediného selhání na straně zbraně v tunelové vnitřní, střelnici, po každé střelbě důkladně vyčištěna, prakticky bez známek používání - jelikož zanedlouho po koupi nastal nouzový stav, tak je od doby koupě jen doma v bytě na nastřelovacím stojanu, patřičně zabezpečena proti korozi a prachu. Upgrady zbraně - předpažbí, pažka, pistol. pažbička - bych zájemci zaslal se všemi detaily a např. foto. Jako bonus dám zdarma všechny původní díly v nepoškozeném stavu + dále muška Magpul MBUS a hledí IMI Defense sklopné a MAGPUL PMAG zásobník na 30 ran - nové, v ceně cca 3750,-. Vše zmiňované je bez jakékoli závady a v záruce.
Důvodem prodeje je nabídka jiné pušky, taktéž v kompletu s puškohledem, nikoliv nespokojenost, ba naopak - byl jsem vším doposud maximálně spokojen ať už při detailní rozborce zbraně, tak na střelnici. Původní cena pušky s novými doplňky a optiky s montáží 45000,. Kč.
ZP a NP samozřejmostí, co se předání/dopravy týče, tak bych to nechal na individuální domluvě, jsem v tomto flexibilní. Nabízím samozřejmě možnost si vše před koupí detailně v klidu prohlédnout a vyzkoušet, resp. prostudovat. Vzhledem k mému zaměstnání preferuji kontakt mailem, nebo SMS s případnou domluvou telefonátu následovně. Děkuji za případný zájem a neváhejte se obrátit s jakýmikoliv dotazy (fotky, odkazy na jedn. prodejce atd)! S pozdravem,
TS

Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email